Cariere

CARIERE

Societatea ITAGRA SA a fost infiintata la data de 22.06.2006 si are un capital social de 12.900.000 RON.

Candidatul ideal

– inginer agronom;
– spirit practic, bun coordonator si abilitati in comunicare;
– capacitatea de a lua decizii;
– disponibil pentru program prelungit;
– permis auto
– abilitati operare PC;
– cunostinte generale utilaje agricole de ultima generatie.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
– planificarea, coordonarea si gestionarea zilnica a tuturor activitatilor din ferma agricola;
– planificarea tehnologiilor si materialelor necesare pentru pregatirea, infiintarea, intretinerea si recoltarea culturilor;
– planificarea timpului de executie a lucrarilor;
– coordonarea, instruirea si supravegherea personalului fermei;
– implementarea tehnologiilor propuse;
– verifica si asista lucrarile planificate, consumurile de materiale si stadiul culturilor in toate etapele de vegetatie;

Beneficii:
Salariul negociabil (nivel UE)

CV-ul se poate trimite la: office@itagra.ro

– calificare de tractorist / combainier;
– lucrează pe utilaje agricole de ultimă generație.
Pentru a vedea lista cu utilajele pe care societatea noastră le deține accesați link-ul https://www.itagra.ro/ro/activitate;

Locul desfășurarii activității: Borănești, Județul Ialomița